Pagina 1 van 1

opgave 5 (Nestor de Tièrestraat)

Geplaatst: 29 Jun 2014, 14:41
door Alostum
Geplaatst: 06 Aug 2010 08:33 am
Alostum schreef:Wie kent er nog een "ontvanger" ?
Vroeger vrij algemeen maar nu zeldzaam geworden in het straatbeeld, iets wat zou moeten beschermd worden.
Misschien ben ik er mis in maar bij mijn weten komen ze nog enkel in 2 aanpalende straten voor en zelfs daar zijn er maar een 4-tal meer.

Afbeelding

In welke straat kun je deze nog zien ?


Tot volgende vrijdag

Re: opgave 5 (Nestor de Tièrestraat)

Geplaatst: 29 Jun 2014, 14:42
door Alostum
Geplaatst: 07 Aug 2010 02:45 pm
Jerommeke schreef:Aangezien ik altijd en nu nog in de buurt woon, weet ik zeker dat er nog verschillende van deze ontvangers te vinden zijn in de Hovenierstraat.

Re: opgave 5 (Nestor de Tièrestraat)

Geplaatst: 29 Jun 2014, 14:42
door Alostum
Geplaatst: 13 Aug 2010 05:31 pm
Alostum schreef:oplossing: Nestor de Thierrestraat

Afbeelding

esja zal op stap kunnen om foto's te maken van de ontvangers in de Hovenierstraat

dank u Jerommeke

Re: opgave 5 (Nestor de Tièrestraat)

Geplaatst: 29 Jun 2014, 14:43
door Alostum
Geplaatst: 26 Aug 2010 12:46 pm
lucvdh schreef:Goeiemiddag

Onlangs zag ik in De Alfons Van de Maelstraat te Erembodegem nog een twintigtal van de fameuze "ontvangers" staan. Als iemand deze wil fotograferen mag die niet te Lang wachten want de straat wordt weldra volledig opgebroken door Aquafin voor een nieuwe riolering en heraanleg nadien. Dan zullen de ontvangers wel verdwenen zijn want het is de bedoeling een gelijkgrondse straat in te richten zonder voetpaden..
Groeten
Luc VDH